جدیدترین فایل ها

پاورپوینت مدیریت استراتژیک در شرکت زیمنس با رویکرد ارتباط دائم با مشتریان پاورپوینت مدیریت استراتژیک در شرکت زیمنس با رویکرد ارتباط دائم با مشتریان قیمت: 280,000 تومان
کل تست های شیمی کنکور نظام جدید کل تست های شیمی کنکور نظام جدید قیمت: 700,000 تومان
پاورپوینت مدیریت استراتژیک در شرکت اینتل با رویکردتبدیل استراتژی بر رفتارو تعامل هوشمند با مشتریان پاورپوینت مدیریت استراتژیک در شرکت اینتل با رویکردتبدیل استراتژی بر رفتارو تعامل هوشمند با مشتریان قیمت: 320,000 تومان
پاورپوینت استراتژی های عمومی کسب کار از دیدکاه مایکل پورتر ونقش آن درموفقیت کسب کارهای جهانی پاورپوینت استراتژی های عمومی کسب کار از دیدکاه مایکل پورتر ونقش آن درموفقیت کسب کارهای جهانی قیمت: 220,000 تومان
پاورپوینت مدیریت استراتژیک درشرکت سیرزبا رویکرد پیش بینی محیط و تحلیل رفتار مصرف کنندگان پاورپوینت مدیریت استراتژیک درشرکت سیرزبا رویکرد پیش بینی محیط و تحلیل رفتار مصرف کنندگان قیمت: 380,000 تومان
پاورپوینت مدیریت استراتژیک در شرکت سیسکو،رهبر شبکه جهانی و آینده ساز فناوری آینده پاورپوینت مدیریت استراتژیک در شرکت سیسکو،رهبر شبکه جهانی و آینده ساز فناوری آینده قیمت: 360,000 تومان
مدیریت استراتژیک در شرکت دوو مظهر ظهور و سقوط برند موفق مدیریت استراتژیک در شرکت دوو مظهر ظهور و سقوط برند موفق قیمت: 250,000 تومان
پاورپوینت استراتژی بازاریابی شرکت کلگیت ،برند موفق درزمینه تولید محصولات بهداشتی با رویکرد نوآوری و پاورپوینت استراتژی بازاریابی شرکت کلگیت ،برند موفق درزمینه تولید محصولات بهداشتی با رویکرد نوآوری و قیمت: 280,000 تومان
صدای خود را آزاد کنید,راجرلاو,PDF,پی دی اف صدای خود را آزاد کنید,راجرلاو,PDF,پی دی اف قیمت: 79,000 تومان
خلاصه اندیشه اسلامی 1 خلاصه اندیشه اسلامی 1 رایگان

سرویس درامد زایی از پــوشه

پــوشه  علاوه بر اینکه یک سرویس اشتراک فایل می باشد، یک سیستم فروشگاه ساز و یک سامانه همکاری در فروش فایل نیز هست که کاربران میتوانند فایلهای موجود بر روی سیستم خود را به فروش برسانند و یا به فروش فایلهای اختصاصی خودشان اقدام کنند.

پوشه چیست و چه کارهایی میتوانیم برای درامد زایی انجام دهیم ؟

         در سامانه فروشگاهی سایت شما میتوانید با فروش انواع فایلهای دانشگاهی، گزارش کارآموزی، طرح کارآفرینی، پروژه ، ترجمه مقالات انگلیسی، تحقیق، سوالات استخدامی، طرح توجیهی، نمونه سوالات مختلف درسی و غیر درسی، جزوات درسی، مقالات علمی و آموزشی، کتب،طرح های گرافیکی ، نرم افزار ، بازی ، قالب ، وبلاگ ، فیلم های آموزشی و . . . بطور کلی هر فایلی که ارزشمند باشد در منزل و به راحتی و کاملا رایگان درآمد کسب کنید.

همچنین برای اینکه بدانید چه فایل هایی خرید و فروش بالایی دارند و یا اگر چیزی به جز وقت برای فروش ندارید حتما از وبلاگ پوشه بازدید کنید تا بتوانید راه های درامد خوب خود را گسترش دهید


    راهنمای عضویت در سایت

         فرایند ثبت نام در سایت بسیار ساده و کوتاه می باشد. پس از کلیک بر روی عضویت ، با وارد کردن اطلاعات اولیه و ایمیل خود، و سپس تایید لینک ثبت نام که به ایمیل شما ارسال میشود، در سایت عضو می­شوید و کنترل پنل کاربری شما بلافاصله ایجاد خواهد شد. ثبت نام در سایت به فروشندگان و بازاریابان نیز توصیه می­شود. برای هر عضو سایت، امکانات کاملی جهت فروش فایل، بازاریابی و زیرمجموعه گیری پیش بینی شده است.

    پس همین الان با عضویت در پــوشه می توانید کسب درآمدتان را شروع کنید.


    راهنمای آپلود و فروش آنلاین فایل

         برای این منظور پس از عضویت در سایت ، با ورود به کنترل پنل خود از طریق منوی مدیریت فایلها، افزودن فایل را انتخاب و به صفحه مربوطه وارد شوید. در این قسمت با تکمیل اطلاعات و درج توضیحات کافی در مورد فایل خود و تعیین قیمت مورد نظر برای فروش و تعیین میزان پورسانت بازاریابی و در صورت وجود تصویر مرتبط با موضوع فایل، تصویر مربوطه را انتخاب و کلید ارسال را بزنید (توجه داشته باشید که هر چقدر اطلاعات مربوط به این بخش را با دقت بیشتری تکمیل نمایید و اطلاعات فایل شما جهت خرید کاملتر باشد، امکان فروش آن افزایش مییابد). در این حالت فایل شما ارسال شده ، و در اسرع وقت توسط تیم فنی سایت مورد بررسی قرار خواهد گرفت. و حداکثر تا مدت 12 ساعت نتیجه اعلام خواهد شد. در صورت تایید، بلافاصله فایل شما جهت فروش در سایت قرار میگیرد (نتیجه بررسی در قسمت لیست فایلها، در کنترل پنل قابل پیگیری و قابل مشاهده است).

         پس از هر بار فروش فایل، 15 درصد از مبلغ تعیین شده سهم سایت (هزینه های سایت شامل: نگهداری و پشتیبانی از سرور + پرداخت مالیات +  کارمزد درگاه پرداخت آنلاین + بازاریابی و تبلیغات سایت و تک تک فایل های شما) که از قیمت فایل کسر و با احتساب پورسانت بازاریابی، مبلغ مربوطه بلافاصله در حساب شما ثبت میگردد.

         فرمول محاسبه درآمد حاصل از فروش فایل:

         بعنوان مثال:

    قیمت فایل:                         10000 تومان

    سهم سایت (20% ثابت)           2000 تومان

    سهم شما :                             6000  تومان

    سهم بازاریاب (مثلا 20%):           2000  تومان

     نکته: برای اینکه فایل شما توسط بازاریابان بیشتری تبلیغ شود و در نتیجه تعداد فروش فایل شما افزایش یابد، می­توانید پورسانت بیشتری انتخاب نمایید.به عنوان مثال اگر پورسانت را 10% تعیین کنید.10درصد کل فروش از بازاریاب میشود.

دارندگان سایت و یا وبلاگ

دارندگان سایت و یا وبلاگ ، می توانند با عضویت در پـوشه و بازاریابی برای فروش فایل ها، کسب درآمد قابل توجهی داشته باشند.
کافی است پس از عضویت در سایت، وارد پنل کاربری خود شوید و کدهای بازاریابی فایل ها را در سایت یا وبلاگ خود قرار دهید.
اگر کسی به واسطه کلیک روی تبلیغاتی که در سایت شما قرار دارد وارد پوشه شود و فایلی را خرید کنید، پورسانت بازاریابی آن فایل برای شما منظور شده و به حساب کاربری شما واریز می شود.


 زیر مجموعه گیری

زیرمجموعه چیست؟
در صورتی که کسی بواسطه لینک بازاریابی شما (کلیک روی لینک یا بنرهای تبلیغاتی) وارد سایت شده و عضو شود، این فرد به عنوان زیرمجموعه شما در نظر گرفته خواهد شد.

کسب درآمد از طریق زیرمجموعه به این صورت است که:
1- در صورتی که زیرمجموعه شما فروش موفقی داشته باشد 2% از مبلغ کل فایل  به شما تعلق خواهد گرفت. برای مثال در صورتی که قیمت کل فایل 5000 تومان باشد، 100 تومان به حساب شما واریز خواهد شد.
2- در صورتی که زیرمجموعه شما بازاریابی موفقی داشته باشد، 1% از مبلغ کل فایل به حساب شما واریز خواهد شد. در مورد مثال بالا، 50 تومان به شما تعلق می گیرد.
 
در کمترین حالت ممکن،  اگر شما 50 زیرمجموعه داشته باشید که هر کدام 2 فروش و 2 بازاریابی در روز داشته باشند و مبلغ هر فایل را متوسط 5000 تومان درنظر بگیریم، درآمد روزانه شما 15000 تومان و ماهانه 450 هزار تومان خواهد بود.
یعنی در کمترین حالت ممکن، شما با کمی تلاش می توانید در آمد خوبی درماه داشته باشید.
به علاوه بر اینکه خود شما هم فایل هایی برای فروش در سایت قرار داده اید که این فایل ها هم فروش و درامدی برای شما به همراه دارند.

 مسابقه و جایزه

     ما در پــوشه ، هر ماه  یک مسابقه گذاشتن فایل با جوایز ویژه داریم به منظور قدردانی از زحمات کاربران عزیز و فروشندگان فعال که سعی ما این است جوایز به گونه ای باشد که رضایت خاطر شما را جلب کند.

     مسابقه بصورت اتوماتیک و کاملا هوشمند برگزار شده و در انتهای مسابقه مبلغ در نظر گرفته شده به صورت خودکار به حساب برنده ها واریز می شود.


تسویه حساب

     شما می توانید در هر ساعتی از شبانه روز با ورود به سیستم، درآمد حاصل از فعالیت خود را درخواست نمایید. در اسرع وقت و حداکثر تا 24 ساعت درآمد شما به حساب بانکی شما واریز و مشخصات رسید بانکی در پنل شما ثبت می گردد. جهت ثبت درخواست لازم است مبلغ قابل برداشت شما حداقل 5000 تومان باشد.


پس همین الان با عضویت در پــوشه می توانید کسب درآمدتان را شروع کنید.


=================================================

قوانین ارسال فایل

     مسئولیت انتشار کلیه فایل های قرار گرفته در سایت به عهده ارسال کننده فایل می باشد و سایت هیچ مسئولیتی در قبال عواقب بعدی آن ندارد، قبل از ارسال فایل موارد زیر را رعایت فرمایید:

- محتویات فایل بر خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران نباشد

- عدم ارسال فایل هایی که نیاز به مجوز انتشار دارد (در صورت نداشتن مجوز مربوطه)

- عدم ارسال فایل هایی که به صورت رایگان موجود است

- عدم ارسال فایل هایی که مربوط به اشخاص و بدون اجازه صاحب اثر  می باشد

- به طور کلی ارسال فایل های مخرب، توهین آمیز، دارای کپی رایت، مغایر با شئونات اخلاقی و اسلامی، سیاسی و اطلاعات مربوط به اشخاص ممنوع می باشد.

به ما اعتماد کنید

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
این سایت در ستاد سازماندهی ثبت شده است.

درباره ما

logo-samandehi
تمام حقوق این سایت محفوظ است. کپی برداری پیگرد قانونی دارد. طراحی و پیاده سازی وبتینا